Маркетинг і партнерство
Кожен, безумовно, стикався з поняттям афіліації чи партнерства. Цей вид маркетингу існує вже багато років і допомагає просувати продукти та фактично приносить користь кожній стороні, яка бере участь у таких відносинах.
Афілійований або партнерський маркетинг. базується на відносинах між рекламодавцем, тобто продавцем, і партнерами, тобто промоутерами. При цьому підході рекламодавець хоче просувати товар для збільшення його продажів, а промоутер має канал, в якому він може публікувати інформацію про цей товар або послугу.
У цьому процесі також задіяна партнерська платформа, завдання якої – допомогти рекламодавцям і промоутерам знайти один одного. Останньою ланкою є користувач, який натискає партнерське посилання та здійснює через нього покупку. Коли транзакція відбувається, видавець отримує комісію.
Партнерські маркетингові кампанії мають багато форм. Одними з найпопулярніших є рекламні банери. Коли користувач натискає на банер, генерується посилання, на основі якого партнерська платформа розпізнає відвідування веб-сайту та покупку.
Також поширені рейтинги пропозицій. Презентація продуктів у такому вигляді не тільки спонукає до переходу за посиланням, але й надає користувачеві багато інформації про них. Це підвищує ймовірність переконання клієнта здійснити певну дію, включно з покупкою.
Партнерські посилання також відображаються в розсилках. Іноді посилання розміщуються в рекламній графіці, після натискання на яку користувач переходить на сторінку товару.
Також не слід забувати про соціальні мережі. Динамічний розвиток сайтів соціальних мереж призводить до того, що партнерський маркетинг також часто використовується на таких платформах. Посилання можна розміщувати на своїй фан-сторінці або в групах.
Партнерський маркетинг відрізняється від класичного маркетингу. Основна відмінність полягає в тому, що в традиційній моделі продажів компанія або особа, яка продає продукт чи послугу, співпрацює безпосередньо з клієнтами для їх залучення.
Натомість у партнерському маркетингу компанія або особа, яка здійснює продажі, бере участь в усьому процесі, але продає продукти чи послуги іншим партнерам – особам чи компаніям. У цьому випадку особа або компанія, яка виступає як афілійована, направлятиме клієнтів до партнера, від імені якого здійснюється продаж.
Вільна співпраця – партнерська платформа
Партнерська платформа – це поняття, яке обов'язково з'являється в темі партнерських програм. Це інструмент, який дозволяє компаніям, окремим особам або партнерським мережам. проводити кампанії афілійованого маркетингу.
На такій платформі ви можете створити власну партнерську програму, де партнери (так звані афілійовані особи) можуть просувати товари чи послуги певної компанії або особи та отримувати комісію за кожен здійснений продаж. Отже, якщо клієнт здійснює транзакцію та оплачує покупку, партнер отримує певну суму.
Ці платформи пропонують інструменти для відстеження партнерської діяльності, такі як партнерські посилання, коди знижок і рекламні банери. Також доступні інструменти аналізу даних про продажі та комісії.
Завдяки партнерським платформам компанії можуть легко керувати своїми партнерськими програмами та відстежувати результати маркетингової діяльності, а партнери – легко просувати продукти чи послуги та заробляти гроші на продажах. Тому, коли мова заходить про афілійований маркетинг, робота може бути досить прибутковою, якщо людина вміло розміщує посилання та охоплює широку аудиторію.
Click Hub – партнерська платформа
Партнерських платформ багато, тому часто важко вибрати ту, яка пропонує вигідні умови співпраці. Сайт Click Hub вартий уваги тому, що ця платформа проста у використанні та дозволяє заробляти на партнерстві.
Що відрізняє Click Hub, так це, безумовно, модель розахунків. Одним з доступних варіантів є перекази в криптовалюті, а саме в біткоїнах. Це робить платежі швидкими та безпечними.
Які продукти можна рекламувати в партнерській програмі Click Hub ? Є дві категорії: інвестиції та добавки. У сфері інвестицій продукти найчастіше пов'язані з ринком криптовалют.
Каталог добавок включає такі препарати, як дієтичні добавки, мазь від болю в суглобах, добавка для потенції, добавка при проблемах із сечовим міхуром, вушна олія, вкладки для взуття та олія для волосся.
Партнер заробляє гроші, коли клієнт робить покупку за посиланням, яке рекламується. Тут є багато можливостей, і все залежить від креативності та ефективності партнера в просуванні продукту.
https://www.youtube.com/watch?v=6NI3PhG6tBI
Постійна співпраця? – Click Hub
Реєстрація на платформі дуже проста. Досить вказати основні дані, такі як логін, номер телефону, адреса електронної пошти, країна походження та пароль.
Далі слід вказати країни, у яких ви хочете працювати, партнерські мережі та продукти, на яких ви спеціалізуєтесь. Завдяки цьому просувана продукція буде добре вам підходити.
Далі слід вибрати форму оплати. Є кілька варіантів: рахунок-фактура, переказ на рахунок у євро або переказ у біткоїнах. Щоб скористатися останньою опцією, у вас повинен бути криптовалютний гаманець.
Після подання даних дочекайтеся перевірки. Адміністратор перевіряє, чи правильно заповнений профіль і що можна запропонувати партнеру. Після завершення цього процесу ваш обліковий запис стане активним, і ви зможете почати працювати.
Як виглядає співпраця з Click Hub? Партнерська платформа надає посилання на рекламу продуктів, які вона пропонує. Продукти доступні на різних ринках у різних країнах. Партнер вибирає ті, які він хоче просувати, і країни, у яких він хоче працювати.
Він отримує посилання, а потім використовує його для реклами та продажу товару. Посилання можна розмістити в різних місцях залежно від того, де знаходяться клієнти. Це можуть бути, наприклад, соціальні мережі.
Кожен користувач платформи отримує партнерський номер. Це дозволяє контролювати роботу кожної особи і необхідно для розрахунків. Завдяки цьому добре відомо, скільки і яких продуктів продав кожен партнер. Користувач має доступ до своєї статистики, в якій він може перевірити, наприклад, скільки людей натиснули на його посилання або скільки людей зробили покупку через нього.
Чим більше товарів партнер продає, тим більше він заробляє. Заробіток коливається від 5 до 10 євро за продаж, конкретні суми залежать від ринку та типу продукту. Партнер отримає гроші, лише якщо продаж буде підтверджено.
Маркетинг майбутнього?
Які переваги партнерської платформи? Робота у партнерстві може бути додатковим доходом або основним джерелом доходу, в залежності від того, наскільки великою є мережа партнера. Однак партнер може працювати повністю віддалено, що надзвичайно зручно.
Безумовно, партнерський маркетинг – це модель майбутнього. Завдяки партнерам компанія може охопити більшу кількість людей своїм продуктом, а комісія від продажів викликає у багатьох людей бажання почати співпрацю з просування продукції.
Партнерський маркетинг дозволяє ефективно просувати продукт і дає прибуток не тільки компанії, але і партнеру, і самій партнерській платформі. Тому це рішення використовується все частіше, особливо через зростання популярності інтернет-творців, які збирають навколо себе великі аудиторії.