mardi, 20 juillet 2021 08:23

Perfumy Calvin Klein

perfumy.pl perfumy.pl pixabay

Calvin Klein to elektryzujące nazwisko nie tylko w świecie mody, ale również perfum. Ten amerykański projektant mody, pasję do szycia, mody i odbioru sztuki w ogóle zdobył od swojej babci.


Klein swoją pierwszą firmę CK otworzył w roku 1986 wraz ze swoim przyjacielem Barrym Schwartzem. Od tego momentu gama modnych zapachów zarówno damskich jak i męskich rozrosła się o 150 nowych perfum.
Przełomowym momentem w świecie perfum CK był rok 1994, kiedy to została wymazana granica między zapachami dla niej i dla niego.
Legendarny zapach unisex CK One rozpoczął erę zapachów unisex. Perfumy Calvin Klein wytyczyły nową ścieżkę w perfumiarstwie i otworzyły drzwi do nowoczesności i niebanalnego podejścia do tworzenia zapachów.

Perfumy dla niej i dla niego

Dzięki przełomowej linii unisex zatarły się pewne schematy. Calvin Klein to wizjoner, który jako potomek węgierskich emigrantów spełnił swój amerykański sen. Jego markę znają i cenią ludzie na całym świecie od lat. Kultowa już bielizna, jeansy, zegarki czy perfumy łączy minimalistyczny styl i gorące kampanie, które podkreślają jakość CK.

Perfumy CK One stały się prawdziwym hitem zaraz po wypuszczeniu ich na rynek. Mimo upływu ćwierćwiecza są bestsellerem na półkach w najlepszych perfumeriach. CK One to uosobienie zmian modowych i społecznych ostatnich 30 lat. Główne składowe tego perfumy to konwalia, jaśmin i fiołek. Subtelny, zmysłowy zapach przełamany jest ostrością gałki muszkatołowej. W bazie wyczuć można również piżmo, cedr i okalającą całość ciepłem ambrę. CK One to idealne rozwiązanie dla pary przyjaciół czy kochanków. CK One stworzone jest do dzielenia się i śmiało może stać w łazience na wspólnej półce.

Kultowe zapachy od Calvina Kleina

Która z Pań nie zna delikatnego, klasycznego CK Original? Subtelna kompozycja paczuli, bergamotki, fiołka, jaśminu z szałwią i drzewem gwajakowym to flagowy zapach pokolenia nastolatków lat 90- tych. W 2016 roku zadebiutowała jego uwspółcześniona wersja, której towarzyszą słowa kampanii: „bądź odważny. Wystąp przed tłum”. Skusisz się?

Inne legendarne zapachy od Kleina to kultowe Obssesion, czy urzekająca Euphoria. Perfumy Calvin Klein to ikona w świecie perfum. Najlepsi specjaliści z dziedziny perfum sięgają po innowacyjne i syntetyczne składniki. Jedność z naturą i pamięć o korzeniach sprawia, że perfumy CK są ponadczasowe i wyjątkowe. Linia zapachów Calvin Klein to również wody perfumowane czy wody toaletowe.

Wszystkie te kultowe już zapachy, zarówno w wersji męskiej jak i damskiej dostępne są na Perfumy.pl - https://perfumy.pl/firm-pol-5-Calvin-Klein.html